Aşk Yeniden 42. Bölüm dizi kıyafetleri (+galeri)

By  |  1 Comment

Bu Zeynep ile Fatih’in başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir vallahi. Tam oldu busefer huzura erdiler diyorum bir şey çıkıyor. Ay bu çocuklara yazık değil mi? Ağız tadıyla bir aşk yaşayıp aile olmanın keyfine varamadılar.

Zeynep’ im Zeynep’im allı Zeynep’im, üç köyün içinde şanlı Zeynep’im. Kendi babası hapisten kaçmaya çalışır, çocuğunun biyolojik babası çocuğuna sahip çıkar. Ne yapsın bu kız, hangisyle uğraşsın. Hepsinin peşinde koşsun dursun. Parka giymekten, mont giymekten bıkmadı zaten yaz gelse de sokak stilini daha yakından görsek. Spor şık giyimin en iyi temsilcisi ama  kendine ayıracak zamanı yok biçarenin.

image image image

Selin’in Orhan’ kıskanması eksikti o da oldu. Çocuk ilk defa plaza hayatına girdi çiçek gibi açılacak tabi abartma sende.

image  image

Kaynanaların kaynanası Mukaddes kafayı yedi her yerde Zeynep’i görüyor. Kendini de iyice saldı giyimine kuşamına da dikkat etmez oldu. Başına bir şey gelecek diye korkuyorum. Bak şekercizade babaanneye dağ gibiyim taş gibiyim dimdik ayakta şarksını söylüyor her bölüm hemde en asil haliyle.

image image image image

Haftaya görüşürüz..

Modalayka.com Televizyon Modası Editörü

1 Comment

  1. Madge

    January 26, 2017 at 12:46

    Now I see the game here, it’s your intention to ensure people don’t make their asocsiation with the PC’s know. So it’s a witch hunt. Well good luck. I’m sure with all the previous problems that have existed with Returning Officers this issue is a big one.Keep up the good work Nancy Drew!

Leave a Reply

Your email address will not be published.