Alışveriş Rehberi

2016 Kış Çanta Modelleri

By  | 

2015 yılının sonlarına gelirken, önümüzdeki senenin hit parçaları da belli oluyor. Trendleri önceden takip etmek ve güzel bir yeni yıl alışverişi için Ocak ve Şubat aylarının çanta modasına bir göz atmakta fayda var.

51TJo1XsXhL._UX342_

2016’da her parçada olduğu gibi çantalarda da kürklü ve egzotik motifli modeller revaçta olacak. Hayvan desenlerini parlak renklerle birleştirip kullanmak da dikkati çekmenin başka bir yolu.

2014-new-fashion-purple-faux-font-b-fur-b-font-font-b-bag-b-font-women

Üzeri kürklü ya da hayvan tüyü efekti verilmiş çantalar riskli tercihler olarak görünseler de onları etrafımızda bol bol göreceğiz. Tek renkli olanları tercih edip sade elbiselerinizle gece davetlerde kullanabilirsiniz.

louis-vuitton-brea-crocodile-brillant-special-handbags--N90969_PM2_Front view
Havaların soğumasıyla beraber timsah etkisi yine ortaya çıkacak. Ama bu sefer birbirinden farklı renklerde, oldukça parlak bir şekilde. Özellikle altın ve gümüş detaylarıyla süslü, zincirli bu çantalar uygun bir kombinle gündüz de kullanılabilir.

db5dbd9899704fdf99b590c70ad35c6c

Tüylü çantalar ise kürk yerine güzel bir alternatif sunuyor. Özellikle pastel renklerde günlük olarak ya da canlı ama farklı tonlarda renklerle bir arada kullanılabilir.

Dior-Fur-Libertine-Hobo

Gece çantalarında modası geçmeyen, boncuk işlemeli ufak çantaları görmeye devam edeceğiz.

Taslı-Abıye-Canta-Modellerı

Modalayka.com Televizyon Modası Editörü

1 Comment

  1. Shirly Palermo

    May 19, 2019 at 17:31

    I like this web site because so much useful stuff on here : D.

Leave a Reply

Your email address will not be published.