Alışveriş Rehberi

Kazak Nasıl Kombin Edilmeli? V-Yaka mı Boğazlı mı?

By  | 

Kış gününün vazgeçilmezi ve kurtarıcısı olan, her bedende ve tarzdaki insanların sıklıkla giydiği kıyafetlerden biridir kazak. Şık ve sıcak tutan kazaklarHer kıyafetle kombin edilebilir ve kadınlara güzel bir görünüm katabilir.

Kadınların sürekli tercih ettiği modeller ise boğazlı ve V yaka kazaklardır. Klasik bir tarza sahip olan kadınlar isterlerse, kalem bir etek ve sigaret bir pantolonla çok şık olabilirler. Kazağın boyu da çok önemlidir, özellikle bu yıl göbeği açık kazaklar kadınların gözdesidir, bu kısa kazak modeli kadınlara feminen bir şıklık kazandırmakla birlikte kusursuz fiziklerini sergilemek için güzel bir avantajdır.

boğazlı kazak

Boğazlı kazak ve V yaka kazaklar nasıl kombin edilebilir?

Günlük spor bir tercih yapmak isteyen bayanlar için dar paça bir pantolon ve ipli bir botla çok iyi kombinlenen boğazlı kazaklar, hem rahat bir kombin olur hem de gösterişli. Modaya uygun şekilde aksesuarlarla da tamamlanırsa şayet, boğazlı kazaklar dekolte bluzlara göre daha kendini gösteren asil bir ürün olur.

vyaka_kazak

V yaka kazaklar ise son dönemlerde kot gömlek ve elbiselerle kombin edilebiliyor. Normal yazlık bir elbisenin üzerine giyilecek kısa kazak günün kurtarıcısı ve elbisenin kullanımı açısından avantajlıdır.  V yaka kazaklar skinny bir pantolon ve postalla kombin edildiğinde ise daha asi ve cool bir hava katar. Kazaklarda genellikle siyah rengin seçildiği bilinmektedir ama siz bir çılgınlık yapın ve turuncu, kırmızı, mürdüm renklerini tercih edin.

1 Comment

  1. ปั้มไลค์

    October 2, 2019 at 05:14

    Like!! Great article post.Really thank you! Really Cool.

Leave a Reply

Your email address will not be published.