Alışveriş Rehberi

Tarza göre gömlek seçimi

By  | 

Tarza göre gömlek seçimi nasıl olmalı? Gömlek alışverişi, Gömlek kombinleri ve modellerierei

Farklı model ve renklere sahip olabilen ve oldukça şık görünen, genellikle ofiste çalışanların tercih ettiği gömlekler her kadının dolabında mutlaka bulundurduğu vazgeçilmez parçalardır.

tarza_gore_gomlek_modelleri_secimi (6) (Medium)

Mevsimlere göre giyim ve moda üzerine anlayışlar değişim geçirirken bu değişimden gömlekler de nasibini alıyor. Yazın kısa kollu ya da sıfır kol gömlekler en çok tercih edilen gömlekler olurken özellikle şifon gömlekler sıcak ve bunaltıcı havalarda gerek rahatlığı gerekse şıklığıyla kadınların en çok tercih ettiği gömlek modeli olarak kullanılıyor.

tarza_gore_gomlek_modelleri_secimi (5) (Medium)

Klasik giyimin en önemli parçası olan gömleklerin en yaygın kullanım yerlerinden biri de iş yerleridir, iddialı bir iş toplantısında şifon bir gömlekle kalem etek ve zarf çanta asil bir görünüm katmakla birlikte tüm toplantı boyunca ilginin sürekli üstlerinde olması için idealdir.

tarza_gore_gomlek_modelleri_secimi (1) (Medium)

Sportif bir stil oluşturmak istediğiniz bir zamanda ise tabii ki başvuracağınız yegane parça kot gömlekler olacaktır. Amerika Birleşik Devletlerinde 1930’lu yıllarda ilk kadın kot pantolonu markaları ortaya çıkarken bu kumaşın bu kadar büyük bir trend oluşturacağını tahmin edebileceklerini sanmıyoruz ancak o yılların fenomeni Marilyn Monroe’nın da kot pantolonu reklamlarında oynamasıyla modada önü alınamayacak bir süreç başladı. Özgürlüğün ve aykırılığın simgesi haline gelen bu kumaşın etkisi, şortlara, ceketlere ve nihayet gömlekere sıçradı ve modası da mucizevi bir şekilde bir asıra yakın bir süredir hiç geçmedi.

1 Comment

  1. ปั้มไลค์

    October 2, 2019 at 05:15

    Like!! I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest.

Leave a Reply

Your email address will not be published.