Alışveriş Rehberi

Egzotik Dokular

By  | 

3

Herhangi bir ülkenin tarzını yansıtan, ince el işçiliğinin en iyi şekilde görülebildiği otantik kıyafetler kış aylarında gözlerimizi kamaştırmaya devam edecekler. İşlemeli çantalar, Hindistan’ın doğal ortamını aratmayan canlı renk ve desenler bu kış kıyafetlerimizi, aksesuarlarımızı ve takılarımızı süslerken bize düşen de bu trendleri gözü yormayacak ve modernlikten uzaklaşmayacak şekilde kullanmak.

2

Egzotik kumaşların ve yüzeylerin bu kadar sevilmesinin ve değer görmesinin nedeni, oldukça yoğun ve zengin bir dokuya sahip olmaları. İlk bakışta bile önemini belli eden ve adeta ait olduğu toplumun kültürel zenginliğini hissettiren bu kumaşlar, sanat eserlerinden geri kalmıyorlar. Kristal taşlar ve canlı payetlerle süslü bu kıyfetleri giydiğinizde kendinizi zaman ve mekanda bir yolculuğa hazırlayın. Ayrıca şaşaalı kostümünüzle gittiğiniz her ortamın ilgi odağı olmanız da cabası.

1

Mont ve palto tercihlerinizde de işlemeli modeller tercih ederek klasik ama modern bir hava kazanabilirsiniz.
Bu trendi uygulamanın en kestirme ve risksiz yöntemlerinden biri de siyah, gri gibi temel renkler kullanmak ve aksesuarlarınızla etnik motifleri vurgulamak. Örneğin siyah bir balıkçı yaka kazak ile siyah dar bir pantolon giyip bu kombini birbirinden farklı desen ve uzunlukta kolyelerde süsleyebilirsiniz.

Modalayka.com Televizyon Modası Editörü

1 Comment

  1. ปั้มไลค์

    October 2, 2019 at 05:12

    Like!! I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest.

Leave a Reply

Your email address will not be published.