Alışveriş Rehberi

Gözlüklerinizle Tarzınızı Belirleyin

By  | 

Yaz bitti diye güneş gözlüklerinizden vazgeçmek yapabileceğiniz en büyük yanlışlardan olabilir. Kışın nasıl güneş kremi sürmemiz gerekiyorsa, aynı şekilde güneş gözlüklerimizi de takmalıyız. Bulutlardan geçen ve özellikle karlı havalarda karın beyaz zemininden yansıyıp ekstra parlaklık kazanan güneş ışınları kışın da gözlerimiz için tehdit unsurun oluşturuyor.

trend
Bu kış özellikle karanlık camlı, köşeli ve çarpıcı modeller sokaklarda olacak. Koyu renkli paltolarınızla kombinlemek için büyük çerçeveli ve siyah ile gri arasındaki tonlarda seçeceğiniz cam renkleriyle kışın havasına uyum sağlayabilir ve gözlerinizi koruyabilirsiniz. Bir diğer seçenek de renkli çerçeveli gözlükler.

gözlük trend

Kışın depresif havasından çıkıp olabildiğince yaratıcı ve canlı renkler tercih etmek tamamen sizin elinizde. Retro modellerin geri dönüşü gözlüklerde de kendini gösteriyor ve 60ların ünlü tasarımı, kedi gözü modellerden bir tane edinebilirsiniz. Özellikle bir davete veya kokteyle gidiyorsanız ve gösterişli bir kıyafetiniz varsa, gözlüklerinizin de bir o kadar iddialı olmasını isteyebilirsiniz.

TIFFANY
Gözlük seçerken yüz şeklinizi de hesaba takmanız gerekir. Genellikle oval yüz şekli en dengeli ve sorunsuz yüz şeklidir. İstediğiniz güneş gözlüğünü seçip beğenip keyfinize göre takabilirsiniz. Eğer yuvarlak bir yüzünüz varsa size uygun olan belirgin ve köşeli çerçeveler. Bu şekilde yüzünüz daha ince görünür. Kare şeklindeki yüzler için kenarları yuvarlatılmış, yuvarlak ve oval gözlük çerçeveleri seçebilirsiniz..

glasses

Modalayka.com Televizyon Modası Editörü

2 Comments

  1. oprolevorter

    May 14, 2019 at 14:34

    You are my aspiration, I own few blogs and very sporadically run out from to post .

  2. Gilbert Pollom

    May 19, 2019 at 17:31

    I am curious to find out what blog system you happen to be utilizing? I’m having some minor security issues with my latest website and I’d like to find something more secure. Do you have any recommendations?

Leave a Reply

Your email address will not be published.