Genel

Kısmetse Olur Final Bölümü Kıyafetleri (+galeri)

By  | 

Böyle güzel bir 14 şubat gecesinde izlenecek en güzel program #kısmetseolur tabiki. Her ne kadar sağlam sinirler gerektirse de televizyonun başından kaldırmıyor. Tenis maçı izler gibi bir o tarafa bir bu tarafa dönmekten boynum ağrıdı.

Ama ne bölüm Ayça ve Semih birinci herkes şok herkes wefad! Bu erkekler kesin Nur’u yazacak, kızlar da Boğaçhan’ı. Çeki Ayça alır Boğaçhan’ı uğurlarız bu gece.

Gelinlerin kıyafetine geçmeden önce Seda Akgül hanıma iki çift laf etmek isterim. zayıflamak harika bir duygu, ben de yaşarım tez zaman da inşallah. Tamam kabul herkes zayıfladıktan sonra hayal ettiklerini giymek için sabırsızlanır. Hepsine kabul ama bu elbise olmamış. Çok kesmiş seni üst taraf açmışsın tamam ama altı sade kalem bir etek olarak bitseydi muhteşem olurdun.

Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (11)

Gelelim kızlara hepinize aynı şeyi söylüyorum. Allah rizası için bir styling tutun. Tamam özeniyorsunuz anlıyorum ama olmuyor, altı kaval üstü şişhane. Saçınız makyajınız harika oluyor kıyafetler tırt. Kızdım vallahi.

Dani’nin saçı makyajı güzel cilt bozukluğunu daha iyi kapatabilirlerdi. Çok stresli bir hafta geçirdi sivilce çıkmazsa şaşardım ama daha iyi kapatabilirdi. Elbisesinin rengi çok güzel ama modeli proporsiyonuna uymamış tatlım.

Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (8) Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (7)

Cansel sadeliğin artık sıkmaya başladı çok gençsin yaşını yansıt güzelliğini yansıt, senin de saç makyaj harika ama gerisi çok sıradan. Haftaya çalış gel.

Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (10) Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (9)

Ayça o kadar büyük fan kitlen var onlara saygından daha güzel gelsen finallere. Olmuş mu allasen o elbise :(

Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (32) Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (2)

Mehtap unu mu eledim eleğimi astım modunda hiç özenmemiş. Saçların tamam topla ama makyajın hiç olmamış. Elbise renk seçimin güzel ama kumaşı, kesimi, gerisi bu akşam sınıfta kaldı. Zaten keyifsiz gibisin bu akşam, haftaya topla kendini.

Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (18) Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (27)

Nur ya prenses perfinya gibi giyiniyorsun ya mezuniyete giden genç kız gibi. Güzelsin her şey yakışıyor amenna diyecek sözüm yok ama bu güzelliği bu kadar basite indirgeme daha çekici elbiseler tercih et, çok silik kalma.

Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (26) Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (1)

Ceyda tombul yanaklarını saçlarıyla harika şekilde kamufle etmiş. Bu akşam  Ceyda’yı beğendim. Renk harika, elbisenin kesimi vücuduna birebir uymuş. Kolye çok yerinde. Tabi ki daha iyi olabilirdi ama bu akşamı gayet güzel çıkardı.

Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (15)

Melis Dani’yle barıştı gözüme güzel geldi derken yine o kahkahasını attı ve saklanacak yer aradım o ne ya öyle. İçinde ki fesatlık kıyafetlerine bakmamı engellese de elbisesi güzel, farklı ve yakışmış. Ayakkabıları da cuk oturmuş. Hiç beklemezdim şaşırdım.

Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (25)

Hazal geçen hafta gelirken giydiğin kıyafetten pek zevkli olmadığını anlamıştım ama bu akşam final canım ya. Tamam saks mavisi çok güzel de saçını küçük evdeki Lilly gibi yapıp o koca yakalı elbise giymen hangi akla hizmet bilemedim.

Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (3) Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (16)

Ben diyeceğimi dedim haftaya daha güzel gelin, işte o kadar.

Damatlar size söyleyecek çok şey yok hep aynısınız; Tankut fularlı, Emre tişört üstü ceket, Erdem de öyle, Murat, Semih, Boğaçhan ceket ve gömlek.

Gecenin en yakışıklısı ve şık giyineni ise Adnan.

Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (22) Kısmetse olur Bölüm Kıyafetleri (21)

 

Eser’e çok geçmiş olsun diyor haftaya hepinizi daha şık bekliyorum.

 

 

 

 

Modalayka.com Televizyon Modası Editörü

2 Comments

  1. oprolevorter

    May 15, 2019 at 00:24

    Loving the info on this site, you have done great job on the articles.

  2. Alysha Sit

    May 19, 2019 at 16:24

    Very interesting topic, regards for posting.

Leave a Reply

Your email address will not be published.