Alışveriş Rehberi

2017 Yazının Desen ve Renkleri Belli Oldu!

By  | 

Ve yaz etkilerini bu yıl erken göstermeye başladı. Yavaş yavaş havalar ısınırken sokakları da yeni renk ve desenlerle modaya ayak uyduran kadınlar ısıtmaya başladı. Girizgahtan da anlaşılacağı üzere bu yaz trend olacağı düşünülen desenler bugün ki konumuz.

Çini desenler bu yaz ön planda olması bekleniyor. Çeşitli kıyafetlerde nakış ve baskı yöntemiyle yapılan bu desenler yaza damgasını vuracak desenler arasına girecek.

2016 Yazı Modası Çini Desenler (3)Yaz mevsimin başlaması kadar kıyafetlerinin de kendisi kadar sıcak olacak. İndigo renkler bu yazda kaldığı yerden devam edecek. Pantone adlı kuruluşun da 2016 renklerini duyurduğu gibi Rose Quartz ve Serenity renkleri şimdiden moda dünyasını kasıp kavururken yaz aylarında devam etmesi bekleniyor.

2016 Yazı Rebjkeri ROSE QUARTZ ve SERENITY (1)

Salaş kıyafetler olduğu gibi tişört ve şortlarda bu detayları görmek mümkün. Bu kombine aksesuar önerisi olarak bir arada çokça takılmış kolye bileklikler ve yüzükler giyim tarzını oldukça yükseltebilir.

Yaz aylarında deniz, kum ve güneş esintisini çini desen detaylı kıyafetlerle göstermek oldukça mümkün. 

Çini Desen Kıyafet Modelleri ve Rose Quartz ve Serenity Renkli Kıyafet Modelleri Galerisi


// ]]>

1 Comment

  1. oprol evorter

    May 11, 2019 at 09:43

    Keep up the excellent work, I read few posts on this internet site and I believe that your web site is rattling interesting and has circles of excellent information.

Leave a Reply

Your email address will not be published.